Kundeservice

 

Vår kundeservice er der for å hjelpe deg med alle typer spørsmål relatert til Macron

 

Kontakt kundeservice på: 

kundeservice@macron.no

eller

telefon: 960 10 001

 

 

Hovedkontor

Elivery Sport AS

Skibåsen 20c

4636 Kristiansand

Salgsavdelingen

Region Øst

Espen Nordahl

Klubbselger

espen.nordahl@macron.no

977 20 794

eller

Gerth Scerri

Klubbselger

gerth@macron.no

932 96 023

Region BTV

Espen Nordahl

Klubbselger

espen.nordahl@macron.no

977 20 794

eller

Gerth Scerri

Klubbselger

gerth@macron.no

932 96 023

Region Agder

Espen Nordahl

Klubbselger

espen.nordahl@macron.no

977 20 794

eller

Gerth Scerri

Klubbselger

gerth@macron.no

932 96 023

Region Rogaland

Helge Sandvik

Regionsleder Rogaland

helge@macron.no

941 92 001

Region Vestland

Vetle Vikøyr

Klubbselger

vetle.vikoyr@macron.no

951 16 946

Region Møre og Romsdal

Endre Tollefsrud

Regionsleder

endre.tollefsrud@macron.no

960 10 001

Våre butikker

Macron Store er Macrons konseptbutikker


Macron Store er spesialisert på klubbutstyr, og tilbyr alt fra topp til tå innenfor klær, trykking, tilbehør til
idrettsanlegget, volleyballnett, håndballmål, baller, kjegler osv. På verdensbasis finnes godt over 100 Macron Stores.

Kristiansand

Åpningstider:

Butikk flyttet til Macron Hovedkontor

Mandag til Fredag 09.00 -16.00

 

 

 

Plassering:

Macron Hovedkontor

Skibåsen 20 C

 4636 Kristiansand

Kontakt:

kundeservice@macron.no

+47 960 10 001

 

Butikkansvarlig:

Macron Kundeservice

 

 

Haugesund

Åpningstider:

 

Mandag - fredag
10.00 - 16.00
Torsdag
10.00 - 19.00

Lørdag
Stengt

Plassering:

 

Karmsundgata 178
5527 Haugesund

 

Kontakt:

haugesund@macron.no

+47 458 72 145

 

Butikksjef:

Lena Johansen

Bergen

Plassering:

(Kun kontor og showrom)

 

Kokstaddalen 25

5257 Kokstad

Kontakt:

kundeservice@macron.no

 

Regionsselger:

Vetle Vikøyr